• Reklama

aliexpress różnica między sprzedawcami

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: aliexpress różnica między sprzedawcami

Postprzez saperq » środa, 8 kwietnia 2015, 23:57

HooCairs napisał(a):Poszukaj czegoś używanego, ostatnio znajomy kupił praktycznie nowego lg g3 za 780zł, jeszcze z gwarancją, jedynie ma wadę - lekką żółtą poświatę po jednej stronie ekranu, której zresztą w ogóle bym nie zauważył. Czasem można trafić na takie fajne okazje, ale trzeba też uważać żeby się nie nadziać. A jeśli nie, to tak jak kolega radził, kup chińczyka. Napisałeś, że masz 700zł. Spójrz na to tak, że może się za miesiąc czy dwa okazać że ich nie masz, bo telefon padnie, i co wtedy?

Może z tą żółtą poswiatą jest tak samo jak w przypadku one plus one ze jest za słabo czy krótko wygrzany i pomaga zostawienie w lecie na tapicerkę w aucie :-) ewentualnie podgrzać w piekarniku..
Za żadne z powyższych nie biorę odpowiedzialności. Robicie to na własne ryzyko.
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Reklama

Postprzez viara » czwartek, 9 kwietnia 2015, 00:09

biore tego tanszego lg g2 600 zl to nie tak duzo za taki model a zawsze mozna oddac :D
viara
AKTYWNY

Postprzez lokalizator » czwartek, 9 kwietnia 2015, 00:30

Tak jak pisali koledzy wyżej, jak będziesz miał szczęście to podziała.
A oddać zawsze możesz, gorzej z odzyskaniem pieniędzy ;)

Kup nowego chińczyka i tyle.
Wybór spory, patrz w dziale "Jaki telefon kupić".

Powodzenia

Ja i Elephone p6000
lokalizator

Pochwały: 3

Re: Odp: aliexpress różnica między sprzedawcami

Postprzez MikeM » czwartek, 9 kwietnia 2015, 00:44

night95 napisał(a):
viara napisał(a):jak sie zepsuje to oddam na koszt chinczyka i zwroci mi kase. Przeciez pisze ze rok gwarancji daje wiec luz. Chodzi mi tylko ktory link wybrac

Skoro jeszcze wierzysz w ten rok gwarancji to chyba nie kupowałeś nic na aliexpres :P jak już ci się skończy czas i klikniesz ze odebraleś towar, to masz co najwyzej wolną wole sprzedawcy że przyjmie ten telefon a i nie masz żadnej gwarancji ze ci go odeśle. Wszystko zalezy od sprzedawcy i nie masz żadnego zabezpieczenia po upływie czasu ochrony, nawet jak by ci dał pierdylion lat gwarancji :P

Bierzesz tego refurba? Powodzenia w oddawaniu. Szczególnie jak padnie po jakimś czasie. Na pewno Chińczyk będzie chętnie współpracował i odda wszelkie koszty. (night95 już o tym napisał)
Pamiętaj, że refurby to naprawione używane telefony, których z jakichś powodów nie naprawiono po uszkodzeniu gdy były w pierwotnej dystrybucji - tylko wymieniono. Jeżeli trafisz na wymieniony wyświetlacz czy baterię to ok. Gorzej jeżeli telefon był oddany na bliżej niezidentyfikowaną wadę płyty gł i np. restartuje się pod obciążeniem - ciężko udowodnić taką wadę.

Powodzenia, moze się uda :-). W razie czego miej pretensje do siebie - wszyscy ci go odradzali :-)
MikeM

Pochwały: 7

Postprzez HooCairs » czwartek, 9 kwietnia 2015, 00:47

I mała rada na przyszłość, nawet jeśli uprawiasz hazard, to inwestuj maksymalnie kilka procent kapitału :-P , bo z tego co piszesz to raczej nie będzie Ci łatwo pogodzić się ze stratą 600zł.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez hellhammer » czwartek, 9 kwietnia 2015, 08:54

viara napisał(a):wiem ale juz sie zdecydowałem na ten zakup tylko sie zastanawiam z ktorego linka kupic. W tej cenie nie znajde lepszego telefonu w polsce a mam tylko 700 zł

Za 700zł to i w Polsce ok telefon nowy kupisz np Asus Zenfone 5 itp itd! a nie jakiegos naprawianego szmelca. Ale Twoja kasa Twoj wybór. Potem bedziesz płakał, bo ani gwary, ani kasy, ani telefonu ani mozliwosci jakiego odzyskania, bo w aukcji masz "naprawiany" a chinczyk wcisnie Ci teraz każda bzdure, a Ty łykasz to jak młody Pelikan.
Ja radzę jak pozostali, albo porządny nowy "chińczyk" albo coś w PL, żadne naprawiane,odnawiane czy klony.
A juz wogole kupowanie refuba od chinczyka ze slabym feedbackiem to porazka. Ale jak chcesz, widać nie kupowałeś nic na ali, albo masz tyle kasy ze 600--700zł to dla Ciebie male pieniadze, ale skoro małe to po co kupować na ali :) lepiej do salonu i kupic iphona :)
hellhammer
VIP

Pochwały: 25

Postprzez viara » czwartek, 9 kwietnia 2015, 12:59

hellhammer napisał(a):
viara napisał(a):wiem ale juz sie zdecydowałem na ten zakup tylko sie zastanawiam z ktorego linka kupic. W tej cenie nie znajde lepszego telefonu w polsce a mam tylko 700 zł

Za 700zł to i w Polsce ok telefon nowy kupisz np Asus Zenfone 5 itp itd! a nie jakiegos naprawianego szmelca. Ale Twoja kasa Twoj wybór. Potem bedziesz płakał, bo ani gwary, ani kasy, ani telefonu ani mozliwosci jakiego odzyskania, bo w aukcji masz "naprawiany" a chinczyk wcisnie Ci teraz każda bzdure, a Ty łykasz to jak młody Pelikan.
Ja radzę jak pozostali, albo porządny nowy "chińczyk" albo coś w PL, żadne naprawiane,odnawiane czy klony.
A juz wogole kupowanie refuba od chinczyka ze slabym feedbackiem to porazka. Ale jak chcesz, widać nie kupowałeś nic na ali, albo masz tyle kasy ze 600--700zł to dla Ciebie male pieniadze, ale skoro małe to po co kupować na ali :) lepiej do salonu i kupic iphona :)

dalej się zastanawiam po tym co piszecie. A co być mi mógł kolego polecić do 800 zł z ładnym designem
viara
AKTYWNY

Postprzez hellhammer » czwartek, 9 kwietnia 2015, 13:02

Jest tego mase i naprawde z dobra wydajnoscia. Popatrz sobue po dziale co kupic. Ludzie podana ceny do jakich chca sie zmiescic. Gdyby nie to ze dla mnie takie ulefone be pro. Jest za duzy to bralbym go odrazu.
hellhammer
VIP

Postprzez viara » czwartek, 9 kwietnia 2015, 13:14

a do 800zł coś pokroju l2 g2 ? bo mnie ten telefon się spodobał bardzo
viara
AKTYWNY

Postprzez hellhammer » czwartek, 9 kwietnia 2015, 13:20

viara napisał(a):a do 800zł coś pokroju l2 g2 ? bo mnie ten telefon się spodobał bardzo

To jak tak Ci sie podoba, to dozbieraj i kup w PL nowy a nawet uzywany ale nie naprawiany.
hellhammer
VIP

Postprzez szymon_rysiu » czwartek, 9 kwietnia 2015, 13:49

Koleś zachowuje się jak 5 latek, ludzie tłumaczą mu żeby tego nie kupował a on nadal swoje. Jest na forum chińskich telefonów i pyta się o coś z ładnym designem a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje bo każdemu podoba się coś innego. Bardzo dużo telefonów jest w recenzji gdzie można sobie obejrzeć telefony, a poza tym w bazarze jest kupa telefonów. Po wtóre za 800 zł to jaki byś nie wybrał telefon to będzie lepszy od tego LG!
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35

Postprzez viara » czwartek, 9 kwietnia 2015, 17:20

http://allegro.pl/elephone-p6000-5-16gb-lte-dual-sim-z-pl-fv23-i5245552462.html
a jak sie ma ten do lg g2 jeżeli chodzi o wydajność ?

reasumując w cenie około 800zł co polecacie?
viara
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić