• Reklama

[aliexpress] aliexpress i płatność VISA

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] aliexpress i płatność VISA

Postprzez piter-x » 23 paź 2012, o 13:03

Witam

Proszę o pomoc i informacje w sprawie płatności na alliexpress. Mam zamiar dokonać jednorazowo (prawdopodobnie) zakupu na tym portalu telefonu komorkowego. I nie chce zakładać konta na moneybookers, czy jest możliwośc zapłaty na alliexpress kartą polską VISA? dodam tylko ze jest to karta kredytowa.
piter-x

Telefon:: Star S5

Reklama

Postprzez DD50 » 23 paź 2012, o 15:44

oczywiście możesz zapłacić karta kredytowa Visa i MasterCard, tylko nie wiem jak jest w przypadku takiej transakcji z Escrow.
DD50

Postprzez marx » 23 paź 2012, o 16:00

dokładnie, najważniejsza jest ochrona ESCROW, raz już skorzystałem ze zwrotu kasy, pieniądze były na drugi dzień z powrotem na moim koncie skrill
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez kozik1 » 9 lut 2013, o 13:39

Witam mam problem z platnoscia z mbank visa credit każda płatność (probowalem kilka rzeczy u roznych dostawcow kupic) jest akceptowana a potem po weryfikacji jednak jest anulowana. Dostalem taki komunikat :Transaction Closed
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.
Z każdą transakcja jest tak samo. Bede wdzieczny za jakiekolwiek wskazówki
kozik1

Postprzez xm3 » 9 lut 2013, o 13:54

@kozik1
zamów sobie w tym mbanku kartę internetową/wirtualną - poszukaj tu na forum wątku o kartach internetowych.
Zwykłą Visa ja osobiście bym się nie decydował płacić za granicą, a karta internetowa daje większe możliwości zabezpieczeń. Płatność nią przebiega identycznie tj. wskazujesz jako VISA, Imię Nazwisko, nr.karty (cały), okres ważności, kod i klik na zapłać.
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: w450

Postprzez kozik1 » 10 lut 2013, o 18:55

dzieki z podpowiedz moze ta karta da rade cos zdzialac
kozik1

Postprzez Weredroid » 10 cze 2013, o 08:39

A powiedzcie jak jest z bezpieczeństwem danych z karty - tzn. Ali działa tak jak PayU u nas na allegro na przykład? Czyli że sprzedający nie poznaje nigdy numeru naszej karty, a tylko dostaje od nich kasę na swoje sub konto? Czy Ali przekazuje jemu nasze dane a on dopiero ściąga kasę na własną rękę? Chcę zapłacić visą do swojego domowego konta więc to dla mnie dość ważne jednak, skoro tutaj dużo osób przestrzega przed płaceniem nie-wirtualną kartą.
Weredroid

Postprzez matlos » 11 cze 2013, o 00:04

:lol: płacisz i ali dostaje kase, gdyby nr kart i dane były jawne .. :-D
Wysłane z Nokia 3310
matlos

Pochwały: 6

Postprzez Weredroid » 11 cze 2013, o 08:29

losiu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No właśnie poczytałem o tych escrowach i wydaje się to w miarę bezpieczne, dzięki za info.
Weredroid

Postprzez naye666 » 11 cze 2013, o 08:52

Ja mam.konto walutowe w sync i konyo w kanotorze , obawiac sie wtedy nie mam czego a przelewy miedzy aliorem sa bezplatne i natychmiastowe :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 03:00 przez naye666, łącznie edytowano 1 raz
naye666

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI