• Reklama

AliExpress - Cancel Order - PYTANIE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: AliExpress - Cancel Order - PYTANIE

Postprzez fake4r » 15 lut 2016, o 17:15

Tak zaznacz co chce i zrobi zwrot. W innym przypadku poda Ci fałszywy numer, będziesz wtedy mógł otworzyć spór po 5 dniach i dopiero zrobi Ci zwrot. Już tak miałem, nie warto stawiać na swoim w takim wypadku, będzie to tylko stratą czasu.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Reklama

Postprzez atoh » 16 lut 2016, o 04:12

Tyle, że jak poda fałszywy tracking, to po zakończeniu sporu będzie można majfrendowj podziękować jednogwiazdkowym feedbackiem.
atoh

Pochwały: 1

Postprzez fake4r » 16 lut 2016, o 07:58

Może Ci podać równie dobrze też prawdziwy czyjś i wtedy zejdzie o wiele dłużej. Po za tym chyba obie strony muszą napisać komentarze żeby pojawiły się one na profilach, wtedy po prostu on Ci tego komentarza nie wystawi i Twój nie będzie widoczny.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez 2Le » 16 lut 2016, o 10:14

Mniej więcej 2 miesiące jak nie mogę śledzić swojej przesyłki. Niby mam nr. do śledzenia i zdjęcie z paczki ale jak pisałem wcześniej... Założyłem dispute i nic... później escalate i nic... cały czas processing, a spór ogólnie już trwa może z 20 dni. Co robić?
iOcean x7 HD > VKworld VK700 > HOMTOM HT7 > Umi ROME X > LeEco x600 > Blackview A8 >Vernee Thor> Leagoo M5 > LEEco x600
2Le
AKTYWNY

Postprzez Setral » 16 lut 2016, o 13:02

Czekać, choć na pewno jest to do dla Ciebie dołująca odpowiedź. Teraz, gdy doszło do eskalacji nie wycofuj się, bo ponownie nie otworzysz już sporu. Zapewne z powodu chińskiego nowego roku tak długo to trwa - zwykle spór eskalowany daje się zakończyć w ciągu dwóch do trzech tygodni w rzadkich przypadkach.
Setral
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez 2Le » 16 lut 2016, o 15:05

"could you please cancel dispute and tell us
then we will resend
Thank you very much for your understanding"

Miałem już zakończyć spór, ale po przeczytaniu tego co napisałeś @Setral że nie będę mógł ponownie otworzyć sporu to chyba lepiej poczekać na jego rozstrzygnięcie. Wartość to 8$...
iOcean x7 HD > VKworld VK700 > HOMTOM HT7 > Umi ROME X > LeEco x600 > Blackview A8 >Vernee Thor> Leagoo M5 > LEEco x600
2Le
AKTYWNY

Postprzez Setral » 16 lut 2016, o 21:59

Jeśli oczywiście był eskalowany.
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Źródło: http://telchina.pl/faq-dzialu-zakupy-zanim-zadasz-pytanie-przeczytaj-t15077.html
Setral
AKTYWNY

Pochwały: 17

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI