• Reklama

AliExpress - brak trackingu przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: AliExpress - brak trackingu przesyłki

Postprzez kolarz3 » 12 cze 2014, o 09:37

Czy jeśli teraz założę spór to Ali odda mi pieniądze jak napisze że, towar nie został nadany już od 10 dni ?
kolarz3

Reklama

Postprzez szewcu96 » 12 cze 2014, o 13:43

właśnie pytałem go i mówi że wszystko ok przesyłka nadana. paypal mam, jego wiadomości mam, kupowałem przez ioffer.com
i cholera nie wiem co teraz, mam szanse na zwrot kasy? paczka jest z butami, nie z telefonem ;]
ile można czekać, dla przykładu wcześniejsze przesyłki szły 3 tygodnie a moja 7 ?
szewcu96

Telefon:: Apple
ROM: iOS 7.1.1

Postprzez tomeklodz » 12 cze 2014, o 15:34

Witam jutro mija mi dziesięć dni od od otrzymania numeru trackingu wiem że paczka nie została wysłana Singapur post, dostałem tylko numer chińczyk prosi o kilka dni jeszcze i wyśle paczkę ma 99 procent pozytywów. Co myślicie poczekać czy po weekendzie spór otworzyć

Wysłane z mojego X1 Pro przy użyciu Tapatalka
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez basa » 12 cze 2014, o 16:54

kolarz3 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jezeli sprzedawca zaakceptuje spor to tak.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez xadereq » 12 cze 2014, o 18:19

Wygląda na to, że paczka się pojawiła w trackingu :)

Wysłanie przesyłki 2014-06-12 17:32 SINGAPORE SŘ2
xadereq

Telefon:: HTC

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI