• Reklama

Aliexpress - anulują moje płatności

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Aliexpress - anulują moje płatności

Postprzez borkub » 3 lut 2013, o 00:03

Witam ! Zachęcony Waszymi bezproblemowymi zakupami i ja postanowiłem coś nabyć przez stronę aliexpress.com. Nadmieniam, że kupuję przez internet już kilka lat i wykonałem już napewno grubo ponad sto transakcji internetowych, w tym także zakupy z zagranicy.
A na aliexpress nie mogę nić kupić !!!! ????
Oczywiście zarejestrowałem się, dokonałem pierwszej płatności kartą mBanku, otrzymałem maila Payment successfully made . Niestety po paru godzinach otrzymałem maila zatytuowanego : Your Order no. 11xxxxxx has been closedo treści natępującej; "Dear Jakub XXXi,
Thank you for shopping on AliExpress ! Unfortunately, your payment could not be verified and Order No. 110xxxxxx has been closed for security reasons. If you need further clarification or assistance, you may sign in to your order page and submit a claim for this order.
Meanwhile, please be advised that the fund for this order has not been deducted by AliExpress. However, some banks would hold this payment in this situation. Usually the bank will reserve the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder ..... "

Pomyślałem, że coś nie tak z moją kartą mBanku (jest dość nowa i nie robiłem jeszcze większych zakupów). Powtórzyłem więc całą operację ze sprawdzoną kartą AliorSynca, która płaciłem już za granicą nie raz. SYTUACJA SIĘ POWTÓRZYŁA, najpierw mail o udanej wpłacie, spojrzałem teraz na stan konta, kwotę odjęło. Położyłem się spać a gdy wstałem znowu ten mail o treści przytoczonej wyżej i pieniądze o dziwo z powrotem na koncie.

POMOCY, DLACZEGO JA TAM NIC NIE MOGĘ KUPIĆ ?????
borkub

Reklama

Postprzez bartazzz » 3 lut 2013, o 01:03

może coś z limitami na koncie.Może masz ustawiony na 0 dla płatności internetowych. Ja tak miałem. Zmieniłem przed pierwsza płatnością i poszło
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez borkub » 3 lut 2013, o 01:09

Niestety, limit duży, kasa na koncie była. Zresztą jak pisałem, kasa z konta zeszła, mail o udanej transakcji przyszedł, tylko po paru godzinach anulowanie jak w mailu który cytowałem ...
borkub

Postprzez bartazzz » 3 lut 2013, o 01:16

ciekawe! Może ktoś miał jeszcze taki przypadek?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez adamfon » 3 lut 2013, o 01:27

Ja kiedyś miałem podobne problemy. Musiałem ponownie kliknąć "Buy now" i później poszło ok.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez east-import.pl » 3 lut 2013, o 07:53

Sprzedawca anuluje twój zakup. lub kupujesz u kogoś kto ma ceny bardzo zaniżone i aliexpres uważa że to oszustwo i kasuje transakcje podaj link do oferty którą ci anulują
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez Krisb27 » 4 lut 2013, o 14:16

tez mam ten problem na aliexpress a chcę kupić u chinatronic już 3 razy anulowało mi tranzakcje z 2 kart kredytowych
Krisb27

Postprzez exper123 » 5 lut 2013, o 19:15

Jestem w takiej samej sytuacji. Wygląda mi to na weryfikację - potwierdzenie tożsamości. Trzeba im przesłać kopię dowodu osobistego, karty i wyciągu do karty (z wyciągiem jest problem bo do kart wirtualnych wyciągów niema) Po weryfikacji prawdopodobnie będzie można korzystać bez ograniczeń. Trochę to dziwne bo jakoś nikt wcześniej takich problemów nie zgłaszał. Być może wyrywkowo weryfikują klientów lub zaczęli to robić od niedawna. Nikt tego nie wie czy wykorzystają przesłane dane tylko i wyłącznie do weryfikacji, pozostaje mieć tylko nadzieję, że są uczciwi!
exper123

Telefon:: brak

Postprzez Kafrow » 8 lut 2013, o 23:08

Komuś jeszcze anulowali? Ja płaciłem 200$ 15 godzin temu i do teraz weryfikują. Jest się czemu niepokoić ?
Kafrow

Postprzez xm3 » 9 lut 2013, o 13:33

Sprawdź w skrzynce pocztowej spam może tam trafiło potwierdzenie. U mnie każdorazowo trwa to max. 1 minute do potwierdzenia przez Ali. Przy pierwszej płatności kartą internetowa kilka lat temu weryfikacja trwała dłużej a każda następna już była natychmiastowa.
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: w450

Postprzez Kafrow » 9 lut 2013, o 15:34

Wszystko już jest ok, ale weryfikowali ponad 20h!
Kafrow

Postprzez xm3 » 9 lut 2013, o 21:16

Następne powinni już weryfikować od ręki.
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: w450

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI