• Reklama

Aliexpress - anulują moje płatności

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez jajo666 » 15 cze 2013, o 12:18

Zamówiłem kilka przedmiotów i weryfikacja trwa już ponad 23h czy to normalne?
jajo666

Reklama

Postprzez dwade4 » 15 cze 2013, o 12:28

jajo666 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak to normalne mi dobiło do pełnych 24h i jeszcze kilka minut musiałem czekać dopiero potwierdzili.
dwade4

Postprzez eRd » 15 cze 2013, o 12:56

Co więcej. Mi ostatnio zdarzyło się tak, że operacja została potwierdzona, już sprzedawca mi nawet napisał, że potwierdzono moją wpłatę i wysyła towar, a jak wszedłem na konto to czas dalej był odliczany i weryfikacja dalej była w toku :mrgreen:
Różnie z tym bywa, ale na tą dobę trzeba być przygotowanym.
eRd

Pochwały: 3

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI