• Reklama

Aliexpress 6 urodziny - promocje

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Aliexpress 6 urodziny - promocje

Postprzez Rangiz » 30 mar 2016, o 15:14

A nie jest tak, że po kupnie i tak mogą zmienić cenę ? Wtedy jednak lepiej przystać na ich warunki, bo dopóki wpłata nie ma statusu weryfikowanej do płatności/opłaconej, jedyne co możemy to przy zmianie ceny u sprzedawcy kliknąć "cancel"... wtedy i po okazji i po naszym kuponie.
Zaklepać można, ale jak nie zapłacimy od zaraz to każdej chwili mogą zmienić cenę, nie tą w koszyku, ale często podbijali mi cenę w tych kupionych, nawet w zakładce "my orders".
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 14

Reklama

Postprzez chinczyk » 30 mar 2016, o 23:01

Wszystko na urodziny Ali poszlo w gore, telefon ktory kosztowal $160 teraz kosztuje $180, jakies multiimedia np byly po $35 teraz po $50, poza tym wszystko przez mobilne apki bo inaczej chore ceny, dno.

Autor postu otrzymał pochwałę
chinczyk

Pochwały: 2

Postprzez widmo82 » 30 mar 2016, o 23:51

Roswell napisał(a):
widmo82 napisał(a):Ci co zarezerwowali sobie telefon a nie opłacili to przypominam, że mają na to 24h. Przynajmniej taką wiadomość otrzymałem z 2 sklepów gdzie coś sobie zaklepałem na wszelki wypadek :)

To chyba wymysł tych sprzedawców, bo zamówiłem telefon i czas na płatność jest standardowy tj. 20 dni.

Widać ten sprzedawca lubi szybko działać i dlatego jutro będę miał już od niego (z innej aukcji) pierwszy zakup urodzinowy.

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public ... earch=true
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez areq1987 » 31 mar 2016, o 00:11

I że tak z Chin przesyłka idzie jedną dobę?

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka
areq1987
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez starstylers » 31 mar 2016, o 00:44

widmo82 napisał(a):
Roswell napisał(a):
widmo82 napisał(a):Ci co zarezerwowali sobie telefon a nie opłacili to przypominam, że mają na to 24h. Przynajmniej taką wiadomość otrzymałem z 2 sklepów gdzie coś sobie zaklepałem na wszelki wypadek :)

To chyba wymysł tych sprzedawców, bo zamówiłem telefon i czas na płatność jest standardowy tj. 20 dni.

Widać ten sprzedawca lubi szybko działać i dlatego jutro będę miał już od niego (z innej aukcji) pierwszy zakup urodzinowy.

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public ... earch=true

O którym sprzedawcy dokładnie piszesz?
starstylers

Postprzez widmo82 » 31 mar 2016, o 08:20

GoTop... z Niemiec do... Niemiec :P
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić