• Reklama

Alie - anulowanie transakcji

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Alie - anulowanie transakcji

Postprzez Ślimak » piątek, 9 sierpnia 2013, 11:26

Jak w tytule. Zamówiłem pewien towar, ale kupujący stwierdził, że nie mają już tego na magazynie i chciał miwcisnąć coś podobnego, więc zrezygnowałem z transakcji. Obecnie mam status Fund Processing. Kiedy otrzymam moje pieniądze? Wie ktoś?

I drugie pyt. czy jeśli sprzedawca oferuje jakis towar za darmo EMS to warto z tego skorzystać? Bo czytałem, że taka paczka podlega opłacie celnej kurierowi w wysokości około 80 złotych?

Z góry dzięki.
Ślimak

Reklama

Re: Alie - anulowanie transakcji

Postprzez arcadioush » czwartek, 15 sierpnia 2013, 17:24

Podepnę się pod wątek - Sprzedający ociąga się z wysyłką, czekam już 5 dni na wysłanie, chociaż finansowo wszystko jest już załatwione [płatność karą Mastercard]. Ile czeka się na zwrot po "Cancel Order" i czy anulowanie zamówienia będzie miało dla mnie jakieś konsekwencje [blokada na zakupy itp.]?
arcadioush

Pochwały: 4

Postprzez bartazzz » czwartek, 15 sierpnia 2013, 23:16

mi fund processing od 3 do 5 dni idzie
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez katinka » środa, 21 sierpnia 2013, 03:22

ja czekam od 3 sierpnia 2013 do dzisiaj (21 sierpnia) i nadal nic nie słychać :(
katinka

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI