• Reklama

Alarm domowy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Alarm domowy

Postprzez jan1994 » 17 lut 2016, o 01:39

Firma ELMES jest firmą starszą niż ROPAM i GENEVO. Robi bardzo porządne urządzenia bezprzewodowe.
Co do pilota i włączenia opóźnienia to moim zdaniem nie masz racji. Jeśli centrala ma na swojej obudowie klawiaturę do rozbrojenia alarmu to należy ją ukryć a drogę dojścia do centrali warunkowo opóźnić. Działa to w następujący sposób: zakładamy, że alarm jest uzbrojony wszystkie czujki są ustawione jako natychmiastowe a my chcemy wejść do obiektu. Pilotem wprowadzamy opóźnienie czujników znajdujących się na drodze dojścia do centrali, dochodzimy do klawiatury centrali i z klawiatury rozbrajamy alarm. Można również zainstalować apkę na smartfonie i gdy dochodzimy do budynku ze smarfona rozbroić alarm.
Rozwiązań jest sporo w zależności od tego co sobie życzy właściciel jak również od układu dróg komunikacyjnych w obiekcie.
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: LG
ROM: 226m2

Reklama

Re: Alarm domowy

Postprzez sygnet » 20 lut 2016, o 19:26

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja swój zestaw kupowałem z firmy ITCHome - mieszczą się w Warszawie przy ul. Elektoralnej 17A/13 - tel. 794 605 083 - http://www.itchome.pl wystawiali zestawy na allegro, ale dogadałem się i skonfigurowałem sobie zestaw indywidualnie. Mi wystarczyły 3 czujki.
Ogólnie jestem zadowolony, ponieważ na początku coś tam się zj.... i miałem cały zestaw wymieniony na nowy, teraz wszystko działa.

Co do wspomnianych opóźnień, wszystko można skonfigurować, czas etc, lub np. wyłączyć obsługę klawiatury. Ja używam zazwyczaj pilota, syrenę alarmową też brałem satel-a dzięki czemu łatwiej było mi to samemu po podłączać (kabelki). Robiłem to sam, pierwszy raz.
sygnet

Telefon:: iPhone5

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić