• Reklama

[aliexpress] adres do wysyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] adres do wysyłki

Postprzez drago68 » 10 lip 2013, o 13:43

Mam pytanie co do adresu wysyłki ustawionego na koncie aliexpress.
Czy można dodać inne adresy i wysłać na kogoś np. z rodziny , kolegę ?
Czy są jakieś problemy u sprzedawców na aliexpress jeżeli wysyła na inny adres niż kupujący ?
Jak to się ma do całej transakcji.
Czy ktoś już tak kupował ?
Głównie chodzi o to ,żeby rozbić ilości na paczki, aby były bez cła i Vatu.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Reklama

Postprzez bartazzz » 10 lip 2013, o 13:55

drago68, zamawiałem dla szwagra i nie było problemu. dopisałem drugi adres do wysyłki w opcjach i potem wybrałem przy zamówieniu i nie było problemu
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez carlos_69 » 10 lip 2013, o 14:39

Możesz dodać kilka adresów do wysyłki. Jak Ci brakuje wolnych, możesz usunąć stare i dodać kolejne.
carlos_69

Pochwały: 1

Postprzez peekay » 10 lip 2013, o 16:59

carlos_69 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tylko dodam, że pośrednicy z allegro właśnie w ten sposób zamawiają towar dla swoich klientów. Inaczej musieliby wysyłać towar do siebie a potem do klienta, co zwiększyłoby czas oczekiwania i cenę
peekay

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI