• Reklama

A820 - kiedy kupić?

Re: A820 - kiedy kupić?

Postprzez amigo » środa, 18 grudnia 2013, 02:00

Jednak nie A850 to za duzy ekran ma ale myślę nad S650, który jest nowym smartem.
amigo

Reklama

Postprzez marx » wtorek, 24 grudnia 2013, 11:06

cena wzrosła ostatnio o ok 10$ co świadczy że jest coraz mniej dostępny u producenta, który zajęty jest producją nowszych modeli. myslę e do 3 miesięcy przestanie być produkowany a jego miejsce zajmie cała masa 8-rdzeniowych modeli.
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez amigo » sobota, 28 grudnia 2013, 14:35

Witam

Po kilkunastu dniach związanych z operacjami finansowymi pozyskałem $ na mojej karcie i zamierzam kupić tel ale widzę, że już kilka osób pisało, że A820 jest ledwo dostepny dlatego chcę jak najszybciej dokonać zakupu. W opcji jest jeszcze ZTE v967s, który też jest ledwo dostpny. Przedstawie wam oferty i proszę powiedzieć czy można u tych sprzedawców kupować...

http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-A ... 53139.html

oraz

http://www.aliexpress.com/item/Russian- ... 15506.html

ewentualnie

http://www.aliexpress.com/item/Original ... 80232.html
amigo

Postprzez nowis » niedziela, 29 grudnia 2013, 03:25

Im dużej zwlekasz tym telefon starszy. Niestety hardware jest silny a software o kant d... można potłuc. Na tle innych tel. Dno i metr mułu. Firmy takie jak oppo czy faea aktywnie działają żeby soft nie byl przestarzaly; żeby wszystko dzialalo. A820 ma mnóstwo custom Romów a wszystko to przeszczepy z innych telefonów i zawsze cos nie dziala.
nowis

Postprzez amigo » niedziela, 29 grudnia 2013, 14:36

Ja czekałem ponieważ załatwiałem sobie konto i kartę,a to niestety troche trwało. Teraz to walcze raczej z tym by wogle kupić ponieważ czytam, że coraz mniejsza dostępność.

Czyli co nie polecasz wogle tego A820 czy akurat od tych sprzedawców czy chodzi ci o coś innego?
amigo

Postprzez norskee » niedziela, 29 grudnia 2013, 15:15

Mam na myśli to, że jeśli Umi pozostanie z taką ceną na Pandawill. to jest raczej lepszą opcją niż a820, a ZTE są bardzo drogie(tak drogie, że na allegro możesz zamówić hongmi za 700zł, bo koleś wraca z chin i bierze kilka sztuk i bardziej Ci się to opłaci)

Ja bym na Twoim miejscu poczekał i zainteresował się tym umi x1 pro albo zamawiał hongmi za 700 z allegro. Umi mimo wszystko powinno wyjść najtaniej z tej całej paczki, a będzie to świeży telefon z całkiem ładnym designem, jedyny minus dla niektórych to spora ramka z góry i dołu, ale ja wole mieć te ramki, bo łatwiej mi się ekran obsługuje.

Też myślałem nad a820, ale to już dość leciwy sprzęt, słaby software jak już kolega wcześniej wspomniał, a do tego okropny aparat(szczególnie video 720p, które wygląda jak nagranie z VHS) i brak diody, więc stwierdziłem, że poczekam na rozwój sytuacji i wychodzi na to, że będę brał UMi

PS. Chyba coś złego
zrobiłem w poprzednim poście, bo go usunęli :shock:
Zenfone 2/16
norskee

Pochwały: 7

Postprzez amigo » niedziela, 29 grudnia 2013, 16:14

norskee tylko jest jeden problem A820 kosztuje 140$, a twoje telefony ponad 200$ na ali takiego umi x1 pro nie ma tylko wykły jest ale ma słabszą baterie niż A820. Ten kolega te Hongami to po ile chce oddać?

Ja wiem jak to jest z zakupami czas zawsze gra na nie korzyść ponieważ telefonów ubywa cena idzie w górę wychodzą nowe modele i apetyt rośnie z miare jedzenia i zaczynamy od 100$, a kończymy na 300$ i potem łapiemy się za głowę, że my nie chcieliśmy wydać 300$ na tel tylko 100$.

Ja mam 160$ i w tej cenie chciałbym dobry tel do internetu i Aero2.
amigo

Postprzez norskee » niedziela, 29 grudnia 2013, 16:30

gdyby mój poprzedni post nie zginął, to wiedziałbyś, że umi x1 pro kosztuje na pandawill 119 dolarów, ale to przedsprzedaż aktywna do 10 stycznia. W oficjalnym sklepie można kupować, ale nie mają darmowej wysyłki. Na 1949deal jest za 99dolców, ale out of stock.

Naprawdę muszę 2 razy to samo pisać to samo, w poprzednim poście zawarłem to samo co w tym
Nawet ten post, który dopisałem po zniknięciu poprzedniego wyjaśnia, że mówię o Pandawill, a nie aliex, z resztą z Pandawill i 1949deal lepiej jest kupoważ niż z ali, bo to normalne sklepy, a nie ichnie allegro

Hongmi pisałem w poprzednim poście są wystawione na allegro za 700zł razem z wysyłką z Polski, wystarczy wejść i poszukać

@ED.Po co w ogóle pisać jakieś posty, skoro w kolejnym poście ktoś nie rozumie o co chodzi i mówi o telefonach za 200-300 dolarów, kiedy ja Ci daję propozycję telefonu za 119 dolarów wraz z przesyłką, tylko, że trzeba poczekać kilka dni i PRZECZYTAĆ post ze zrozumieniem

Podstawię Ci linki i kończę temat, bo nie lubię jak wylewam się komuś na temat telefonów, a i tak post zostaje przeczytany tak po łebkach, że aż głowa boli

http://www.pandawill.com/umi-x1pro-smar ... 84726.html

http://www.1949deal.com/umi-x1pro-mtk65 ... black.html

OFICJALNY SKLEP

http://umiphones.com/umi-mobile/quad-co ... 1-pro.html

Jeśli na którymś z tych linków telefon kosztuje 200-300 dolarów, to poproszę o kontakt do dobrego okulisty i życzę udanych zakupów
Zenfone 2/16
norskee

Postprzez amigo » niedziela, 29 grudnia 2013, 16:56

O i tak powinna wyglądać informacja, a w poprzednim wątku to nie do końca było jasne, a teraz wszystko jest OK.

Mam takie pytanie czy w tych 2 sklepach zamawiałeś już jak tak czy to pewne sklepy i jak z UC w przypadku zamówienia w tych sklepach. W tym pierwszym widziałem mają płatność kartą ale przez paypal czy można płacić kartą bezpośrednio bez paypala?

Hongami znalazłem na Allegro po 700 z Łodzi ktoś sprzedaje.
amigo

Postprzez norskee » niedziela, 29 grudnia 2013, 17:03

Nie, informacje powinieneś sobie poszukać sam, my mówimy Umi x1 Pro na pandawill, a Ty wpisujesz pandawill.com i sobie szukasz telefonu o którym mówimy, nikt nie ma czasu na wykładanie wszystkiego pod nos jak na talerzu każdemu z osoba.
Ciekawe, że nie było jasno napisane, jak w poprzednim poście pisałem, że na allegro są Hongmi za 700zł, a Ty w kolejnym poście pytasz za ile są te Hongmi, tak właśnie czytasz posty drogi użytkowniku.

Sklepy są dużo bardziej pewne niż sprzedawcy na aliexpress, a UC to loteria, możesz prosić o wysyłkę z prywatnego adresu, jakieś pakownie w papier od prezentów i liczyć na szczęście, wystarczy kilka tematów poczytać i wszystko by było jasne
Pozdrawiam
Zenfone 2/16
norskee

Postprzez norskee » niedziela, 29 grudnia 2013, 20:15

@upd. umiphones to jednak nie oficjalny sklep, chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii, a informacje nie zostały zaktualizowane.
Zenfone 2/16
norskee

Postprzez amigo » niedziela, 29 grudnia 2013, 21:30

Jeszcze taka jedna sprawa. Ska wezmę soft w PL bo widzę, że do poprzedniej wersji nie było. W tym pierwszym jest zapis na tel. a w tej drugiej opcji 99$ też można sie zapisać czy trzeba czekać na towar?

Jeszcze czytam o poprzedniku X1 bez pro to jest klopot z Aero2 nie działa.
amigo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach Lenovo