• Reklama

A może Meizu MX4 z Polski?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: A może Meizu MX4 z Polski?

Postprzez kioiko » 2 lut 2015, o 11:54

Ile pamięci do dyspozycji jest w wersji 16 a ile 32 GB?

W komputorniku ten telefon jest jeszcze tanszy: 1259 zl
kioiko

Telefon:: Huawei P6

Reklama

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 12:17

W wersji 16 GB ok. 12 GB (dokładnie chyba 11,8 GB), aż dziwne, że przy spadającej cenie dolara obniżają ceny fonów z Chin, aczkolwiek to pewnie zapasy, które zrobili wcześniej :-). Nic tylko brać i brać! :-D. Jeśli chodzi o Meizu to potwierdzam, że jest nieco "śliskawy" (żeby było jasne- nie śliski, tylko śliskawy :-D), u mnie sprawę załatwił Nillkin za 35 zł (alllegro), wraz z którym dostałem folię Nillkina, aczkolwiek czekam obecnie na hartowane szkło (kolega od folii niech sobie nosi folie :-D) oraz aluminium-glass case :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Flower_Power » 2 lut 2015, o 13:36

kioiko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest tańszy, ale nie mają go w magazynie, tylko mogą go sciągnąć pod zamówienie indywidualne (taką informację otrzymałem w sklepie) co oznacza długi czas oczekiwania i zewnętrzną gwarancje, zatem oferta redcoon.pl nadal rządzi :mrgreen:

Autor postu otrzymał pochwałę
Flower_Power

Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Postprzez haber » 2 lut 2015, o 23:06

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozbawiłeś mnie.
Mam gdzieś testy, i oglądanie filmików, wolę praktykę.
Pracuje jako serwisant telefonów gsm. I się naoglądałem tych telefonów ze szkłami, co są cacy, a wyświetlacz popękany.
Z iphonem jest dziwnie, lcd ma bardzo wytrzymały, tam potrafi szybka pod szkłem popękać.
Taki bubel, na którego nie warto kasy wydawać.
I powtórzę jeszcze raz jak masz niefart, to nic ci nie pomoże.
Od razu widać, że dla Ciebie, to co na yt, to święte i tak musi być.
I w gwoli ścisłości. Jeżeli ma coś ocalić, to nie digityzer, a szybkę, ponieważ co raz więcej telefonów (standardowych) digityzer posiada w lcd.
Ale oczywiście, wybór zawsze należy do użytkownika. Jeśli miałbyś kupić szkło za 20-30 zł, to nie warto.
haber

Telefon:: i9100

Postprzez bizkitek » 3 lut 2015, o 16:34

a jak z ...grzeniem się Meizu?
Aktualnie rozglądam się za czyms nowym i spore znaczenie ma dla mnie to jak bardzo ten fonik sie grzeje :)
bizkitek

Telefon:: SGS2

Postprzez ddr » 3 lut 2015, o 17:32

haber napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zapoznaj się z pojęciem "praktyka".

Dalej nie podałeś konkretnych argumentów przeciw używaniu szkła.
W szczególnych przypadkach szkło jest warte nawet 200zł, więc nie wciskaj kitu, że nie warto bo robisz z siebie pośmiewisko.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Re: Odp: A może Meizu MX4 z Polski?

Postprzez marcus1212 » 3 lut 2015, o 17:44

Ale haber jaka jest Twoja konkluzja? Czyli że uważasz że żadnej ochrony lepiej nie mieć? ? ?

Send by Gie tu
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez TLasky » 3 lut 2015, o 18:00

marcus1212 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dajcie mu spokój- gość pracuje jako serwisant, więc jego stanowisko w pełni rozumiem- ja też lubię jak ludzie kupują/wynajmują ze mną mieszkanie, a np. za pół roku, chcą je sprzedać, albo kończą najem ze względów od nich niezależnych :mrgreen: można je wtedy wynająć ponownie ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez haber » 3 lut 2015, o 22:43

marcus1212 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Moja konkluzja taka. Jeśli masz sobie kupić szkło za 20-30zł, to nie kupuj bo szkoda kasy. Zwykła folia za 2 zł styknie jako ochrona :)
Ponieważ przy upadku, to szkło nic nie da, a przy rysach zwykła folia daje radę, a jak masz pecha, to super turbo hiper pokrowiec anty wszystko nic nie pomoże.
Aczkolwiek jak pisałem wcześniej każdy kupi i zrobi to co chce, nic mi do tego, jedynie mogę sobie wyrazić swoje zdanie w tym temacie.
Pozdrawiam.

P.S. Trochę chyba oftopa koledze zrobiliśmy :D
haber

Telefon:: i9100

Postprzez Flower_Power » 11 lut 2015, o 02:09

Maizu mx4 w redcoon.pl już za 1199 zł (a ja już zamówiłem :-/ )
Flower_Power

Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić