• Reklama

[STAR] a gps.

i9220 (N9000), A2000, X18i, X 10 GPS TV, A5000, A7272,

[STAR] a gps.

Postprzez jareczeeek » piątek, 5 lipca 2013, 18:38

Witam.palnuje zakup n9589. Jak jest z wyszukiwaniem satelit?Bo słyszałem że są problemy. miałem wcześnjiej lg l7 i tam pomógł program GPS Fix .Naprawdę łapał fixa w 20 sekund.czy w tym staru też by pomógł ten program?jak myślicie? I jeszcze jedno pytanie, z racji tego że star nie posiada czujnika pola magnetycznego to w jaki sposób będzie dziłać automapa? nie będzie się obracać widok w niej podczas nawigacji?
jareczeeek

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez existe » piątek, 5 lipca 2013, 20:38

zaznacze, ze nie jestem specjalista od czujnikow:-)) ale nie sadze, aby zwykle gpsy mialy czujniki pola magnetycznego i obracaja mape jak trzeba - na podstawie ruchu a nie polozenia
jesli cofasz autem, to mapa zawsze sie obroci, bo mysli ze jedziesz przodem
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez jareczeeek » piątek, 5 lipca 2013, 23:48

okej.dzięki to mnie trochę uspokoileś.a teraz z innej beczki. Co myślice o Star N9589? Bo chociaż to tylko "Star" to moim zdaniem taki zopo 950+ czy caesar A 9800 wcale nie jest lepszy.Taki mi się wydaje czytając recenzje tych telefonów
jareczeeek

Postprzez Ada$ » sobota, 6 lipca 2013, 00:26

Star na rynku jest od 5 lat Zopo z całym szacunkiem dopiero raczkuje i stawia pierwsze kroki :P)
Ada$

Pochwały: 1

Re: a gps.

Postprzez regnarus » sobota, 6 lipca 2013, 01:11

jareczeeek napisał(a):Witam.palnuje zakup n9589. Jak jest z wyszukiwaniem satelit?Bo słyszałem że są problemy. miałem wcześnjiej lg l7 i tam pomógł program GPS Fix .Naprawdę łapał fixa w 20 sekund.czy w tym staru też by pomógł ten program?jak myślicie? I jeszcze jedno pytanie, z racji tego że star nie posiada czujnika pola magnetycznego to w jaki sposób będzie dziłać automapa? nie będzie się obracać widok w niej podczas nawigacji?

ja od razu po przyjsciu mojego Stara S5 zrobilem to co jest podane w tym linku: https://www.youtube.com/watch?v=ynqKhRS ... cvhhFFXIsQ

GPS łapie mi sygnał po 20-30 sekundach i dziala bez zarzutu.

Jeśli chodzi o obracanie się map w nawigacji to chyba sporo też zalezy od samej aplikacji. Przykładowo na Sygic jak się stoi w miejscu mapa obraca się w kółko. Co jest trochę denerwujące.

Automapa mozna powiedzieć, że pamięta ostatni kierunek i wskazuje go aż do kolejnego ruchu.
regnarus

Powrót do STAR