• Reklama

6"-6,5" do 1500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

6"-6,5" do 1500zł

Postprzez karuzel » 19 sie 2014, o 20:54

Witam

Do wydania mam ok. 1500zł + ewentualny podatek.
Szukam czegoś większego od 6 cali w górę. Szybki telefon z dobrą rozdzielczością, bo ze względu na wybrane rozmiary od czasu do czasu będzie wykonywał pracę tabletu (internet, film podczas podróży). Moim pierwszym typem jest ZTE NUBIA X6 ale brak potwierdzenia obsługi AERO 2 oraz nowy abonament z pakietem internetowym sprawił, że dual sim nie jest priorytetem więc może doradzicie jakąś alternatywę.
karuzel

Telefon:: SAMSUNG

Reklama

Re: 6"-6,5" do 1500zł

Postprzez weblogican » 19 sie 2014, o 21:46

Lenovo S939 / Asus ZenFone 6 / THL T200 / UMI Cross
weblogican

Pochwały: 1

Re: 6"-6,5" do 1500zł

Postprzez karuzel » 22 sie 2014, o 21:09

Chociaż nubia x 6 przekracza trochę mój budżet jednak z przytoczonych telefonów wypada najlepiej. Niestety chyba nikt nie zakupił dotychczas tego telefonu, bo brak jakiejkolwiek recenzji albo informacji od posiadacza. Czy coś z nim nie tak, że jest mało popularny?
Jestem zupełnym laikiem jeżeli chodzi o najnowsze technologie więc jeżeli coś jest na rzeczy, że nikt go nie posiada - napiszcie może o co chodzi to ochronię parę złotówek na bezsensowny zakup.
karuzel

Telefon:: SAMSUNG

Powrót do Jaki telefon kupić ?