• Reklama

[KUPONY]5 lecie aliexpress: promocje

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: [KUPONY]5 lecie aliexpress: promocje

Postprzez rzadzu » 1 kwi 2015, o 13:24

pawelg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Podbijam pytanie - też mnie to interesuje.
rzadzu

Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi RN3Pro
ROM: Xiaomi.eu

Reklama

Postprzez hellhammer » 1 kwi 2015, o 13:26

rzadzu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie nie mozesz, nie ma to jak tez brac inna rzecz zeby moc wykorzystac kupon za 2-5$....
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Podwyżka cen po 1.04

Postprzez hellhammer » 1 kwi 2015, o 13:27

Dani napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ale nikt nie zabroni Ci wykorzystać i tego i tego - jak i tak musisz zrobić jakieś zakupy, to warto nawet durny kupon wykorzystać

takie kupony jak daja i ceny wzrastaja w tym czasie to ja podziekuje za taki kupon :D poczekam 2 tygodnie i cena robi sie "normalna" a jak kupuje cos to biore kupon sprzedawcy...
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez Dani » 1 kwi 2015, o 13:33

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ale nikt nie zabroni Ci wykorzystać i tego i tego - jak i tak musisz zrobić jakieś zakupy, to warto nawet durny kupon wykorzystać

takie kupony jak daja i ceny wzrastaja w tym czasie to ja podziekuje za taki kupon :D poczekam 2 tygodnie i cena robi sie "normalna" a jak kupuje cos to biore kupon sprzedawcy...

Wszystkie ceny na pewno nie wzrastają, przecież ceny zależą od sprzedawców, a nie od ali. Nie twórzmy teorii spiskowych....
Dani

Telefon:: Huawei

Postprzez Gravis » 1 kwi 2015, o 13:41

Dokładnie. Oczywiście produkty na które jest BOOM w tym momencie sprzedawcy wystawiają drożej, ale jak ktoś dobrze szuka to jest w stanie znaleźć w standardowej cenie, tudzież niedużo drożej także po użyciu kuponu zawsze jest ciut taniej.

Nie zmienia to faktu, że w przypadku teraźniejszej promo ( kupony 2$ i 5$ ) nie ma to większego sensu.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6

Postprzez sokolow » 1 kwi 2015, o 14:05

to na co "polowałem" i zamierzam wykorzystać kupony podrożało o 1$. kupony mam na 2i 5$ także i tak będzie taniej. ktoś wie czy kupony można łączyć?
sokolow

Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Postprzez Maltis » 1 kwi 2015, o 14:12

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Potwierdzam.
Mi rok temu udało się kupić o pełnej godzinie kupon wart 50$ za 1$.wykorzystałem go zgodnie z planem i po drodze nie było żadnej podwyżki ceny. Wiec są i dobre promocje i kupony. Ale nie osmieszajmy się z tym ze te kupony teraz są warte zachodu, bo nie są.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez lukastob » 1 kwi 2015, o 14:14

rzadzu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Możesz łączyć zamówienia od różnych sprzedawców, po prostu dodajesz co chcesz do koszyka klikasz buy all i przed kliknięciem place order wybierasz kupon. We wszystkich poprzednich akcjach tak było.
Natomiast teraz przy jednym zamówieniu możesz wykorzystać tylko jeden kupon(chyba że masz też jakiś seller kupon to raczej można łączyć).

Autor postu otrzymał pochwałę
lukastob

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez rzadzu » 1 kwi 2015, o 14:38

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie nie mozesz, nie ma to jak tez brac inna rzecz zeby moc wykorzystac kupon za 2-5$....

Nie ma to jak wyjść z błędnych założeń i próbować udowodnić komuś, że jest głupi... Tak się składa, że miałem kupić 2 rzeczy po ~$20. Jedna faktycznie zdrożała, ale u innego sprzedawcy znalazłem ją za pi razy drzwi tę samą kwotę (mówię oczywiście o kwocie przed podwyżką). Jeżeli kupon działa na koszyk, to jestem te "głupie" $5 do przodu. Daruj sobie więc te wywody, bo jedyne co w tym przypadku osiągnąłeś, to wykreowanie się na cwaniaka, któremu wydaje się, że zawsze wie lepiej. I wiesz co? Masz rację: wydaje ci się.
rzadzu

Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi RN3Pro

Postprzez majkel_94 » 1 kwi 2015, o 14:40

Jak się ma głowę na karku to się kupi taniej ;) Ja w listopadzie kupiłem u Chinatronic Coolpada F1 za 133$, a normalne ceny były po 165$ wtedy ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez sliver002 » 1 kwi 2015, o 17:00

Okazało się, że pokończyły się promocje z końcem miesiąca ale sprzedawcy je już zaczęli ponownie dodawać więc jest ok. Co ciekawe jeśli miałem coś dodane do listy życzeń to mogłem kupić ze starą ceną. Ja tam z kuponów jestem zadowolony - kupując coś za 35$ zaoszczędziłem 8$ czyli ok. 30zł (5$ kupon ali + 3$ kupon sprzedawcy).
sliver002

Telefon:: 600558989

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić