• Reklama

5-cio calowiec do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

5-cio calowiec do 200$

Postprzez @mnx » 13 wrz 2015, o 17:49

Cena (bez VAT): do 200 $
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4.7" - 5", HD, FullHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2+ GB RAM / microSD lub 32+ / Przyzwoity procesor, ale nie koniecznie do zaawansowanych gier.
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: -
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): gdzie taniej lub wygodniej
Wymagania (parametry, funkcje):Przyzwoity aparat, rozszerzalna pamięć lub przynajmniej 32 wbudowanej, dostępny dobry rom (najchętniej stockowy, albo stabilny od społeczności), który będzie działał stabilnie i nie będzie zasyfiony - zależy mi na multitaskingu. GPU nie musi być wypasiony, w gry 3D raczej nie gram. Dużym plusem byłby żyroskop.

Widzę dużo kuszących ofert w rozmiarze 5.5" (redmi note 2, lenovo k3, umi emax, umi iron), ale obawiam się że może to być trochę za dużo dla mnie. (mój poprzedni telefon to motorola moto g 4.5").
Fajnie by było żeby oprócz przyzwoitych osiągów i baterii miał też żyroskop - lubię robić fotosfery googlowską aplikacją. Nie zależy mi na super wyświetlaczu, ani koniecznie 8 rdzeniowym procesorze.

W tej chwili najlepszym kandydatem wydaje mi się meizu m2 (mini), niestety nie ma on żyroskopu, ma raczej średni aparat, no i nie ma na niego dostępnych żadnych romów poza flyme, a nie wiem czy ono mi podpasuje.
@mnx

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: 5-cio calowiec do 200$

Postprzez Flyagaric » 13 wrz 2015, o 18:02

Nic nie piszesz o LTE, więc proponuję poszukać tematu o Iuni U2. 4.7 cala, świetny aparat, ze 3 fajne ROMy (niestety nie stockowy), wciąż spory power, niezła jakość wykonania (są pewne mankamenty - ostrawe krawędzie). Obecnie we świetnej cenie. Resztę sam rozeznaj.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez clorox » 13 wrz 2015, o 18:05

W zasadzie wszystkie wymagania spełnia TCL M3G 3S: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_ ... shareasale, lub Xiaomi Mi3: http://www.1949deal.com/xiaomi-mi3-qual ... f9f98764da. Zajrzyj też na kimovil.com, tam możesz łatwo wyszukać/porównać interesujące Cię modele.

Autor postu otrzymał pochwałę
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Postprzez shayk » 13 wrz 2015, o 19:49

Nubia Z7 mini
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Powrót do Jaki telefon kupić ?