• Reklama

5.5 cala z dobrym aparatem dla kobiety do 600zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

5.5 cala z dobrym aparatem dla kobiety do 600zł

Postprzez ded » 12 lut 2016, o 12:20

Cena (bez VAT): 600zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5 FullHD
Ilość RAM/ROM/Procesor:2GB/16GB/Helio x10
Dual/Single sim: Single starczy
Preferowane marki: x500/x600, Redmi Note 2/3
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): przynajmniej średni aparat, kolorowa obudowa
Opis:

Wyświetlacz 5,5 cala, aparat w miarę dobry (nie musi być super, byleby nie był tragiczny), kolorowa obudowa i w miarę rozsądna wydajność. Rom starczy 16gb, sd nie jest obowiązkowa. 1sim wystarczy, cena do 600 + ewentualny vat. Wydajność: z tego co widzę to starczy na Helio x10 + 2gb ram.

Poczytałem trochę i delikatnie zwiększając budżet jestem gdzie pomiędzy x500/x600 a Redmi Note 2/3. Nie wiem czy dopłacać do droższych. Teściowej pół roku temu kupiliśmy RN2 i z tego co wiem jest zadowolona. RN3 ma czytnik linii papilarnych ale to w tym przypadku zbędny gadżet, obudowa nie ważna- byleby miała ciekawy, niestandardowy kolor. Wcześniej odrzucałem go z uwagi na brak MIUI Polska ale teraz widzę, że już jest.

X600 ma ponoć lepszy aparat od x500 ale żona obecnie ma Lenovo A850 więc wszystko będzie lepsze od niego :P W efekcie waham się co wybrać. Niby wymagania nie są duże, ale Lenovo szybko zaczął zamulać a z aplikacji to jest głównie fejs używany. Skłaniam się ku tańszym produktom x500 i RN2. Co wy na to? Żonie niby jest wszystko jedno, byle duży wyświetlacz + kolorowa obudowa ale fotki dzieciom cyka i fajnie, żeby nawet za 2-3 lata przy wgranych kilku aplikacjach nie zamulał.
Ostatnio edytowano 12 lut 2016, o 12:48 przez ded, łącznie edytowano 1 raz
ded

Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Reklama

Re: 5.5 cala z dobrym aparatem dla kobiety do 600zł

Postprzez blue_voyager » 12 lut 2016, o 12:23

Dodaj obowiązkowy szablon, w przeciwnym razie kosz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez igor_x » 14 lut 2016, o 14:56

Mam porównanie x600 do RN2.
Jeśli chodzi o aparat, odrzuć Xiaomi RN2.
X500 nie miałem, nie miałem także XRN3.
Na x600 jest soft z miui.
Sprzedam Xiaomi mi5 3/64
Info: PW
igor_x
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi mi5

Postprzez ded » 15 lut 2016, o 11:04

Wybrałem x500. RN2 jak wspomniałem kupiłem teściowej. Tel bardzo przyjemny ale w sumie lubię się pobawić czymś nowym. Co do aparatu to tamten uważam za zadowalający, więc LeTv będzie na pewno ok. Atutem jest dla mnie USB C, bo mam takie w moim 1+2 i powoli zacznie się domowa wymiana ładowarek. Do tego najszybszy proc z wymienionych i metalowe plecki. Wygląd ajfnonowaty też jest jakąś tam zaletą. Jak dojdzie to opiszę wrażenia w odpowiednim temacie. Dzięki za radę.
ded

Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Powrót do Jaki telefon kupić ?