• Reklama

4,7'-5', 2gb RAM, ładny, do 700zł z Polski

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

4,7'-5', 2gb RAM, ładny, do 700zł z Polski

Postprzez rasquer » 12 maja 2015, o 02:17

Cena (z VAT): 700 PLN
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,7'-5', HD (fullHD niekoniecznie)
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb, min. 4 rdzenie (bądź odpoiednik Intela)
Dual/Single sim: single
Preferowane marki: ?
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): przyzwoity aparat, super, LTE niewymagany ale... ;)
Opis: ponadprzeciętna jakość obudowy, ładny, stylowy wygląd, wysoki stosunek wielkości ekranu do obudowy
:cry:
Telefon chciałbym zamówić u sprawdzonego sprzedawcy w Polsce, max 700zł. Szkło hartowane oraz przeźroczysty case mogę zamówić z Chin ale będą to niezbędne akcesoria.
Chciałem kupić Lenovo Vibe X bo jest śliczny ale sam nie wiem. Jakieś propozycje? Szukam i nie mogę nic sensownego ogarnąć...
Stawiam flaszkę za pomoc w wyborze tego jedynego, jestem z 3miasta ale w wakacje będę sporo podróżował :D
rasquer

Telefon:: HTC

Reklama

Re: 4,7'-5', 2gb RAM, ładny, do 700zł z Polski

Postprzez shayk » 12 maja 2015, o 09:54

Albo iuni u2, albo poczekaj na jiayu s4. Może umi zero.. Do wyboru.
Ostatnio edytowano 12 maja 2015, o 10:28 przez shayk, łącznie edytowano 1 raz
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez mrergie » 12 maja 2015, o 10:26

Na obecną chwilę przychodzą mi do głowy tylko dwa pomysły spośród telefonów do 5".

Na pewno warto polecić Elephone P6000. Bawiłem się nim trochę czasu i naprawdę jest niezły. Na forum jest trochę opinii na jego temat, w sieci spokojnie znajdziesz jego recenzje. Raczej wszyscy są zgodni co to tego, że jest to bardzo udany model. Moim zdaniem jest to na obecną chwilę faworyt w nisko-średnim segmencie budżetowym ;-)

Skoro 2xSIM nie potrzebujesz, to idealnym wydawałby się IUNI U2, ale jak się trafi ten nieszczęsny VAT to niestety będziesz musiał dopłacić. Jednak Snapdragon 800, FHD, bardzo dobre wykonanie z metalowej obudowy, świetny wygląd (kwestia gustu), bardzo dobry aparat. To świetny, zeszłoroczny flagowiec który po ostatnich obniżkach spadł do segmentu średniego. Myślę, że byłby to najlepszy wybór. Z kupnem z Polski możesz mieć problem, ale przecież zawsze ktoś może go dla ciebie ściągnąć :-D

Tradycyjnie, budżet budżetem, ale warto zaproponować coś ponadto. Nie myślałeś może o Meizu M1 Note? Trochę droższy i w dodatku 5,5", ale tutaj faktycznie można mówić o bardzo dobrym aparacie i ponadprzeciętnej jakości wykonania i spasowania obudowy, wypada też wspomnieć o bardzo dobrym czasie pracy na baterii.

Oczywiście trzeba też wspomnieć przy okazji o Jiayu S3, o nim zostało na forum powiedziane już chyba wszystko :-) Meizu jest od niego lepszy ze swoim aparatem i czasem pracy na baterii, ale to tyle istotnych przewag.

Bardzo fajny może też być Lenovo K3 Lemon, niemalże mieści się w budżecie ale to też niestety 5,5" Chociaż tutaj radziłbym poczekać jeszcze na nieco więcej testów i recenzji tego telefonu.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez rasquer » 12 maja 2015, o 18:55

Niestety 5,5' to stanowczo za dużo. Elephone P6000 znalazłem niedaleko mnie, podjadę zobaczyć jak wygląda i jak się sprawuje.
Napisałem 700zł, sądziłem, że nie będzie droższych propozycji...

Any other ideas?
rasquer

Telefon:: HTC

Powrót do Jaki telefon kupić ?