• Reklama

360 n4s super tel tylko jak go kupic

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: 360 n4s super tel tylko jak go kupic

Postprzez Matreusz » 24 paź 2016, o 12:51

Witam ponownie telefonik śmiga aż miło i juz mam aplikacje Google wszystko działa nie trzeba było roota narazie testuje fonik później podzielę się z wami wrażeniami z tego co mogę już napisać to w porównaniu z g3 aparat jest jednak odrobinę gorszy przy słabszym świetle ale ja nie jestem zapalonym fotografem smartfonowym więc jak na moje potrzeby to w zupełności wystarczy.
Matreusz

Reklama

Postprzez Matreusz » 31 paź 2016, o 01:02

Witam
Po tygodniu użytkowania opiszę krótko wady i zalety tego telefonu a więc
Minusy:
A właściwie 1 minus nie chce się łączyć z 4g lte nie wiem dlaczego śmiga cały czas na 3g w ustawieniach systemowych ma jedynie opcje auto 2g3g4g nie można przełączyć, można jedynie wyszukać automatycznie sieci ale po wybraniu 4g po sekundzie wskakuje na 3g próbowałem w Rzeszowie w pracy lg g 3 chodzil cały czas na lte i nie gubi wogole sygnalu ten nawet nie chce się polaczyc.
Język jest tylko chiński albo angielski co było do przewidzenia ale jednak jest toinus

Teraz plusy:
Bateria to jakies cudo mojego g3 musiałem ladowac zawsze w pracy wręcz był to tel wiecznie podpięty do ładowarki a tutaj szok używam go tak samo jak lg i po całym dniu w pracy ma jeszcze 50% baterii nie wierzylem że to możliwe ale jednak i takiego właśnie tel szukałem. Jestem z niego bardzo zadowolony
Następny plus to zasieg też rewelacja co prawda tylko 2g i 3g ale zasieg ma wszędzie mój g 3 gubi w mieszkaniu zasieg wręcz można powiedzieć że więcej nie miał niż miał a w 360 n4s mam zasieg na 3g 2 kreski więc chyba jest to zadowalający wynik;)
Mozliwosci dopasowania systemu do własnego gustu. Można zmieniać praktycznie wszystko jestem mile zaskoczony tyloma opcjami.
Jeżeli chodzi o szybką kość działania to nie Adam mu nic do zarzucenia jestem zadowolony z działania tej maszynlo
Jeżeli ktoś chce się czegoś jeszcze dowiedzieć poprostu pytajcie postaram się odpowiedzieć
Pozdrawiam
Matreusz

Postprzez davneson » 31 paź 2016, o 09:47

Jak ekran Kąty widzenia, dźwięk

wyklepane z telefonu x mi note
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez Matreusz » 31 paź 2016, o 12:26

Wiram
Juz 4g działa wystarczyło ręcznie ustawienia wklepac
Ekran jasniutki w dzien wszystko widać czujnik jasności działa z lekkim opóźnieniem jakieś 3 lub 4 sekundy ale działa kąty widzenia moim zdaniem są bardzo dobre nie można się przyczepić jeżeli chodzi o dźwięk to nie jest to Sony czy htc ale gra głośno i wyraźnie.
Matreusz

Postprzez Matreusz » 13 gru 2016, o 23:36

witam
mam problem przyszla mi aktualizacja na moj tel wlaczylem instalacje doszlo do 100% uruchomil sie ponownie ale w menu instalacji aktualizacji i niestety byl napis NO update file in SD card. mial kiedys ktos z was taki przypadek? jest jakis sposob na to? wydaje mi sie ze poprostu nie widzi plikow aktualizacji tylko jak to zmienic? szukam upgrade do mojego tel i nie moge nigdzie znalezc;) pomoze ktos? pierwszy raz cos mi sie zdazylo cos takiego.
pozdrawiam
Matreusz

Postprzez KarlosW » 14 gru 2016, o 01:28

Zapewne niewiele osób z forum go ma..

By THL W200
KarlosW
VIP

Pochwały: 32

Postprzez Matreusz » 15 gru 2016, o 22:11

witam
poczytalem troche chinskie fora z tlumaczem google i wiem ze sprawa jest wygrana tylko walcze z chinskimi serwerami bo nie moge romu pobrac...;) mam juz sterownik usp i program do instalacji oprogramowania zostalo mi samo oprogramowanie jak bedzie po wszystkim to sie odezwe;)
Matreusz

Postprzez skowornPL1 » 23 gru 2016, o 21:47

witam rowniez jestem posiadaczem w/w telefonu :) jak narazie walka sie skonczyla, pakiet GMS wgrany z poziomu menu telefonu co bylo moim zdziwieniem i odrazu caly google services działa do tego moreLocale 2 i jezyk w 50% jest polski, oryginlane aplikacje te ktore sie dalo odinstalowane reszta wylaczona i wrzucona do folderu ze smieciami a jeszcze inna w oryginalnym freezerze, telefon po konfiguracji działa nalezycie :) kamery cierpia jak to w hinczykach na brak swiatla-wtedy jakosc jest slaba.
Co do baterii - jej czas do pelnego naladowania od 0% przy wylaczonym telefonie to jakies niecale 2h zas przy normalnym umiarkowanym uzytkowaniu(surfowanie po necie/granie/wiadomosci/facebook/viber) wraz z wlaczonym non stop wifi trzyma niecale 2 dni a opcje takie jak np. eye protect tylko temu sprzyjają..
jakość wykonania jak dla mnie jest fenomenalna nie odbiega za wiele od trzymanego w mojej drugiej dłoni jabłka 7s.
Czujnik lini pap. umieszczony na tylnej scianie pod aparatem jest nadzwyczaj szybki nie odbiegajac od flagowcow dostepnych na polskim rynku , a mozliwosc definiowania kilku odciskow na raz tylko poprawia korzystanie z niego.

wiele jest niewiadomych z oprogramowaniem tego smartfonu gdyz jest dosc swierzy, ja póki co próbuję studiowac rosyjskie fora w raz z tlumaczem google bo na chińskich po kilku godzinach się poddałęm..

wiem tez ze ruscy juz prawie w pelni zrusyfikowali ten ROM jak i węgrzy również
skowornPL1

Postprzez Matreusz » 12 maja 2017, o 21:19

Witam
moj tel pojechal jednak na gwarancje. wrocil wczoraj czekalem pol roku ale jest. Nie wiedzialem jak zrobic w nim sklep play ale dzieki pomocy SKOWORNPL1 zrobilem to jest to banalnie proste.
Ustawienia/system/Accessibility/GMS package(na samym dole)
pobrac i zainstalowac i mamy sklep play. banalnie proste
Skowornypl1 dziekuje za pomoc
pozdrawiam
Matreusz

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI