• Reklama

360 n4s super tel tylko jak go kupic

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: 360 n4s super tel tylko jak go kupic

Postprzez Matreusz » poniedziałek, 24 października 2016, 12:51

Witam ponownie telefonik śmiga aż miło i juz mam aplikacje Google wszystko działa nie trzeba było roota narazie testuje fonik później podzielę się z wami wrażeniami z tego co mogę już napisać to w porównaniu z g3 aparat jest jednak odrobinę gorszy przy słabszym świetle ale ja nie jestem zapalonym fotografem smartfonowym więc jak na moje potrzeby to w zupełności wystarczy.
Matreusz

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Matreusz » poniedziałek, 31 października 2016, 01:02

Witam
Po tygodniu użytkowania opiszę krótko wady i zalety tego telefonu a więc
Minusy:
A właściwie 1 minus nie chce się łączyć z 4g lte nie wiem dlaczego śmiga cały czas na 3g w ustawieniach systemowych ma jedynie opcje auto 2g3g4g nie można przełączyć, można jedynie wyszukać automatycznie sieci ale po wybraniu 4g po sekundzie wskakuje na 3g próbowałem w Rzeszowie w pracy lg g 3 chodzil cały czas na lte i nie gubi wogole sygnalu ten nawet nie chce się polaczyc.
Język jest tylko chiński albo angielski co było do przewidzenia ale jednak jest toinus

Teraz plusy:
Bateria to jakies cudo mojego g3 musiałem ladowac zawsze w pracy wręcz był to tel wiecznie podpięty do ładowarki a tutaj szok używam go tak samo jak lg i po całym dniu w pracy ma jeszcze 50% baterii nie wierzylem że to możliwe ale jednak i takiego właśnie tel szukałem. Jestem z niego bardzo zadowolony
Następny plus to zasieg też rewelacja co prawda tylko 2g i 3g ale zasieg ma wszędzie mój g 3 gubi w mieszkaniu zasieg wręcz można powiedzieć że więcej nie miał niż miał a w 360 n4s mam zasieg na 3g 2 kreski więc chyba jest to zadowalający wynik;)
Mozliwosci dopasowania systemu do własnego gustu. Można zmieniać praktycznie wszystko jestem mile zaskoczony tyloma opcjami.
Jeżeli chodzi o szybką kość działania to nie Adam mu nic do zarzucenia jestem zadowolony z działania tej maszynlo
Jeżeli ktoś chce się czegoś jeszcze dowiedzieć poprostu pytajcie postaram się odpowiedzieć
Pozdrawiam
Matreusz

Postprzez davneson » poniedziałek, 31 października 2016, 09:47

Jak ekran Kąty widzenia, dźwięk

wyklepane z telefonu x mi note
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez Matreusz » poniedziałek, 31 października 2016, 12:26

Wiram
Juz 4g działa wystarczyło ręcznie ustawienia wklepac
Ekran jasniutki w dzien wszystko widać czujnik jasności działa z lekkim opóźnieniem jakieś 3 lub 4 sekundy ale działa kąty widzenia moim zdaniem są bardzo dobre nie można się przyczepić jeżeli chodzi o dźwięk to nie jest to Sony czy htc ale gra głośno i wyraźnie.
Matreusz

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI