• Reklama

[android] 2013 mobile MTK 6577 S720e One X phone

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Postprzez east-import.pl » sobota, 16 lutego 2013, 20:48

Ale nie płacąc Podatku w PL czyli okradając nas wszystkich. Ktoś jak nie płaci legalnie podatków zus itd.. może sobie robić ceny z kosmosu Bo i tak na tym wyjdzie. My jak płacimy Vat 3000zł miesięcznie minimum 4000zł opłat allegro zus 1000zł + inne wydatki Nie możemy sobie pozwolić by za friko rozdawać towar. Inni nie płacą zero kosztów to sobie robią ceny z kosmosu. Realnie sobie dolicz do ceny hurtowej w chinach Vat% zus opłaty allegro to zobaczysz zarobek. Ale Lepiej czarną strefę utzrymywać On ma zarobek 100zł zero kosztów. ja mam zarobek 50zł po odjęciu kosztów. Więc Pomyśl/

Pamiętaj że ci pseudo Handlarze niebawem znikną z allegro. Skarbówki już niebawem zaczną ich wzywać. Wtedy Kary się posypią Bo nie płacąc Państwu to największe przestępstwo tam nie ma wtedy zawiasów Tylko Stosowne Kary
Ostatnio edytowano sobota, 16 lutego 2013, 20:50 przez east-import.pl, łącznie edytowano 1 raz
east-import.pl
AKTYWNY

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez naye666 » sobota, 16 lutego 2013, 20:50

east-import.pl napisał(a):Ale nie płacąc Podatku w PL czyli okradając nas wszystkich. Ktoś jak nie płaci legalnie podatków zus itd.. może sobie robić ceny z kosmosu Bo i tak na tym wyjdzie. My jak płacimy Vat 3000zł miesięcznie minimum 4000zł opłat allegro zus 1000zł + inne wydatki Nie możemy sobie pozwolić by za friko rozdawać towar. Inni nie płacą zero kosztów to sobie robią ceny z kosmosu. Realnie sobie dolicz do ceny hurtowej w chinach Vat% zus opłaty allegro to zobaczysz zarobek. Ale Lepiej czarną strefę utzrymywać On ma zarobek 100zł zero kosztów. ja mam zarobek 50zł po odjęciu kosztów. Więc Pomyśl

człowieku..ale p... tyle Ci powiem :)
myślisz, że wszyscy ludzie to ciemna masa? zapewniam Cie, że nie :)

Ja swoje powiedziałem, nie schodź na offtop bo mądry wie co zrobić, a leniwy najwyżej zakupi u Ciebie. Tyle. peace
naye666

Postprzez marx » sobota, 16 lutego 2013, 21:24

KONIEC DYSKUSJI NIE NA TEMAT
marx
Administrator

Pochwały: 191

Poprzednia strona

Powrót do Pytania, problemy