• Reklama

2 przedmioty jedna paczka

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

2 przedmioty jedna paczka

Postprzez endrion » 2 gru 2012, o 01:23

Mam pytanie odnosnie zakupow na aliexpress. czy jezeli zakupie 2-3 przedmioty u tego samego sprzedawcy jednak nie na zasadzie ze zbieram wszystkie do koszyka i kupuje tylko szukam jedna i kupuje szukam drugie i kupuje to szy jest szansa wyslania osobno kazdej rzeczy? przestrzegam sie przed urzedem celnym jak moge a wiadomo im wieksza wartosc tym wieksze prawdopodobienstwo ze tradi do u.cel dlatego wydaje mi sie ze jak bym zamawial osobno bylo by lepiej. dodam ze kupowal bym raczej przesylka darmowa china lub hongkong via mail. pytam sie bo po prostu nie jestem pewiem a wole sie dowiedziec niz pozniej zalowac
endrion

Reklama

Postprzez pająk38 » 2 gru 2012, o 02:49

Ja otrzymałem ostatnio trzy paczki z aliexpres ,na każdej z nich widnieje pieczątka Urząd Celny objęto procedurą dopuszczenia do obiegu .Nie wiem czy były otwierane ,ale chyba tak bo są obklejone taśmą .
pająk38

Postprzez endrion » 2 gru 2012, o 12:54

A pamietasz moze jaka wartos mialy te paczki?jaka przesylke wybrales i czy dostales jakias informacje telefonem ze cos w urzedzie sie dzieje czy dowiedziales sie dopiero jak dostales paczki?
endrion

Postprzez pająk38 » 2 gru 2012, o 14:48

Paczki były małej wartości do 10$,przesyłkę wybrałem China Post ,z Urzędu Celnego nie dostałem żadnego telefonu ,oni informują tylko jak zatrzymają paczkę.
Nie jestem pewien czy przesyłki były otwierane ,czy standardowo Urząd Celny nabija pieczątki na przesyłkach.
Jak chcesz zamówić jakąś bluzę ,wartości poniżej 45$ to nie powinno być chyba żadnych problemów ,chyba że będzie z logiem jakiejś znanej marki to wtedy będzie problem i to pewnie nie mały.
pająk38

Postprzez endrion » 2 gru 2012, o 20:54

No właśnie o to się boje że mogę nawet nie wiedzieć że sprzedawca nałoży "certyfikat" marki a tu się okaże że to podróba
endrion

Postprzez gramacz » 2 gru 2012, o 22:29

po pierwsze to większośc chińczyków z aliexpress.com i nie tylko wysyła przesyłki tak aby odbiorca uniknął dodatkowych opłat celno skarbowych.
Wartośc zazwyczaj jest zaniżana do tego wysyłane jako prezent lub próbka.
Ponadto od czego masz formularz kontaktowy, tam piszesz co chcesz, z logo czy bez a nawet inne zeczy uzgodnisz.
gramacz

Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez east-import.pl » 16 sty 2013, o 23:21

endrion napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zapoznaj się z tym
Obrazek
Obrazek

Jak pójdzie na cło Durze szanse że ją stracisz jak i pieniądze

Pozdrawiam importerów z CHIN ;-)
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez adamfon » 17 sty 2013, o 13:43

Prędzej trzeba pozdrowić nauczycieli od języka polskiego...
adamfon
AKTYWNY

Postprzez adamfon » 17 sty 2013, o 16:59

Wypraszam sobie.
A moje wypociny wnoszą tyle co i Twoje wypowiedzi. Sam piszesz bzdety nie mające nic wspólnego z głownym tematem.

Co możesz wiedzieć o imporcie jak tego nie robisz, a jeśli już to tyle co każdy z nas?
adamfon
AKTYWNY

Postprzez east-import.pl » 17 sty 2013, o 18:09

adamfon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy ty uważasz że to coś wnosi do tematu.?

Ja przedstawiłem pisma co może urząd celny pokazuje dobre i złe strony A ty bredzisz jak mało kto .
Więc mało wiesz to się nie udzielaj :lol:
east-import.pl
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI